Numer ogłoszenia: #302DZ0520
130000 zł
Rodzaj Działkę / kilka działek
Lokalizacja Bestwina
Powierzchnia 1318 m2
Nieruchomość na sprzedaż

NR OGŁOSZENIA: #302DZ0520

#dzialkitonaszaspecjalnosc

KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Do sprzedania atrakcyjna działka o pow. 1318m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą), zlokalizowana w okolicy centrum Bestwiny – ul. Kwiatowa, pośród nowej zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej otoczonej zielenią. Orientacyjne wymiary działki zaznaczone zostały na załączniku graficznym.

Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej za pośrednictwem utwardzonej drogi wewnętrznej – udziały w cenie (krótki ok 40m odcinek drogi wewn. od zachodu wymaga utwardzenia – koszty do podziału na 2 - 4 współwłaścicieli – szczegóły w biurze).

Działka posiada dostęp do wody (w fazie projektowania), prądu (nowa sieć w drodze wewn.) i gazu. Sieć gazowa zostanie wybudowana przez Polską Spółkę Gazownictwa ( do szafki gazomierza w granicy działki po uzgodnieniu warunków przyłączenia). Właściciele dwóch sąsiednich działek ( budowy w toku) zainicjowali procedurę rozbudowy sieci gazowej w drodze wewnętrznej – oczekiwanie na realizację.

Dysponujemy pisemnymi zapewnieniami możliwości przyłączenia prądu i gazu do działki.

Teren zlokalizowany w okolicy centrum Bestwiny co zapewnia doskonałą komunikację z Czechowicami-Dz., Bielskiem- Białą, również za pomocą środków komunikacji podmiejskiej i miejskiej. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka oraz tereny rekreacyjne.

Cena: 130000 zł do negocjacji

Istnieje możliwość kupna projektu Archon w naszym biurze, kontaktu ze sprawdzonym architektem oraz geodetą pod jednym adresem.  Jedną z naszych propozycji jest projekt DOM W RENKLODACH 6 (G2)

INFORMACJE INWESTORSKIE: MN2 -tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

  • budynki mieszkalne jednorodzinne,

  • budynki gospodarcze,garaże,drogi wewnętrzne,dojazdy, miejsca parkingowe,ciągi piesze, obiekty małej architektury, obiekty,urządzenia,sieci infrastruktury technicznej.

  • zakaz lokalizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w zabudowie szeregowej.

  • maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy – 25%,

  • wskaźniki intensywności zabudowy: minimalny wskaźnik całkowitej zabudowy – 0,10; maksymalny wskaźnik całkowitej zabudowy – 0,60,

  • minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w pow.działki budowlanej – 60%,

  • wymagana minimalna ilość miejsc parkingowych dla nowo realizowanych obiektów, powinna być zapewniona w granicach działki budowlanej jako naziemne miejsca parkingowe lub w garażu,

  • maksymalna wysokość,z wyłączeniem obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej: zabudowa mieszkaniowa – 9 m, budynki gospodarcze i garaże– 6 m; 

  • dachy nowych budynków: dwuspadowe, wielospadowe, symetryczne, o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci25-45 stopni, z możliwością doświetlenia;dopuszcza się dla budynków gospodarczych i garaży stosowanie dachów jednospadowych i płaskich o nachyleniu 2-12 stopni

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przekazywane treści pochodzą ze sprawdzonych i ogólnodostępnych źródeł ( ewidencja gruntów, akty prawa miejscowego, względnie decyzje ustaleniu warunków zabudowy). Publikacja każdego z ogłoszeń jest poprzedzona gruntowną analizą stanu prawnego i potencjału inwestycyjnego przedmiotu ogłoszeń dokonaną przez osobę posiadają stosowne kwalifikacje i wiedzę. 

FACEBOOK.COM
https://www.facebook.com/pages/AGENCJA-NIERUCHOMO%C5%9ACI-%C5%9AL%C4%84SK/228909020516344?ref=hl

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.
WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE.
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK  – POŚREDNICTWO KREATYWNE
LICENCJA NR 13345
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48
CZECHOWICE-DZIEDZICE
TEL. 885 229 830
TEL./FAX: 32 214 00 11
MAIL: nieruchomosci_slask@wp.pl
www.nieruchomoscislask.com.pl

POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Polityka prywatności i cookies