Numer ogłoszenia: #300DZ0320
69000 zł
Rodzaj Działkę / kilka działek
Lokalizacja Bestwinka
Powierzchnia 983 m2
Nieruchomość na sprzedaż

#dzialkitonaszaspecjalnosc  Idealna propozycja na inwestycję wolnych środków!

NR OGŁOSZENIA: #300DZ0320 Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę! Możliwa zabudowa bliźniacza  - max 40% pow. działki! Możliwe dachy płaskie! Oferta idealna również dla dewelopera.

KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Do sprzedania jedna (lub wszystkie) z 4 działek o pow. od ok 983m2 do 1150m2 wydzielanych z dzialki o pow. 4714m2 przeznaczonej w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (z usługami lub bez), zlokalizowanej w Bestwince. Orientacyjne wymiary działki oraz wydzielanych działek zamieszczone są na załączniku graficznym.

Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej za pośrednictwem drogi wenętrznej (udział w cenie). Po sprzedaży pierwszej z działek, właściciel utwardzi i urządzi drogę wewnętrzną na swój koszt. Istnieje też możliwość obniżenia ceny pierwszej działki o część kosztu utwardzenia (warunki w biurze).

Działka posiada dostęp do wodociągu (z działki sąsiedniej), gazu (z działki sąsiedniej), prądu (z drogi publicznej) oraz kanalizacji sanitarnej (z drogi wewn. lub na działce) - wg mapy zasadniczej. Posiadamy pisemną zgodę sąsiada na rozbudowę sieci posadowionych w jego działkach, których zakup również proponujemy. Dysponujemy pisemnymi warunkami przyłączenia do sieci gazowej oraz elektroenergetycznej.

Zakończenie podziału przewidziane na czerwiec 2020 roku. Podane w ogłoszeniu powierzchnie działek zostaną zaktualizowane po zaopiniowaniu wstępnego projektu podziału, jednak również na etapie decyzji podziałowej mogą nieznacznie różnić się od projektowanych.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem  MN ( tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz częściowo MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami)

Cena działek po podziale: 70 zł / m2 do negocjacji

Cena całej działki: 269000 zł do negocjacji
Ceny i informacje na temat  sąsiednich działek o pow. 1501 m2  i 1938m2 w pozostałych ogloszeniach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE INWESTORSKIE (dla MN ):
-przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
-przeznaczenia dopuszczalne: usługi, przynależne zagospodarowanie terenu
-zakaz zabudowy szeregowej i atrialnej oraz hal produkcyjnych
-wskaźniki zabudowy: maksymalną powierzchnię zabudowy: 40%;  minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: 50%; intensywność zabudowy: 0,01 -  1,0; maksymalna wysokość budynków: 10,0 m;  geometria dachów: dachy płaskie (do 12st.), symetryczne dwu lub wielospadowe o nachyleniu 30– 45st.;

Teren zapewnia doskonałą komunikację z Czechowicami-Dz., Bielskiem- Białą, Krakowem. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka oraz tereny rekreacyjne, w tym Ośrodek Rekreacji i Sportów Wodnych "Żwirownia" w Kaniowie.
Istnieje możliwość kupna projektu Archon w naszym biurze, kontaktu ze sprawdzonym architektem oraz geodetą pod jednym adresem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przekazywane treści pochodzą ze sprawdzonych i ogólnodostępnych źródeł ( ewidencja gruntów, akty prawa miejscowego, względnie decyzje ustaleniu warunków zabudowy). Publikacja każdego z ogłoszeń jest poprzedzona gruntowną analizą stanu prawnego i potencjału inwestycyjnego przedmiotu ogłoszeń dokonaną przez osobę posiadają stosowne kwalifikacje i wiedzę.   


POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.
WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK  – POŚREDNICTWO KREATYWNE
LICENCJA NR 13345
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48
CZECHOWICE-DZIEDZICE
TEL. 885 229 830
TEL./FAX: 32 214 00 11
MAIL: nieruchomosci_slask@wp.pl
www.nieruchomoscislask.com.pl

POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.
BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.

Polityka prywatności i cookies