Numer ogłoszenia: #299DZ0320
199000 zł
Rodzaj Działkę / kilka działek
Lokalizacja Bielsko-Biała
Powierzchnia 1369 m2
Nieruchomość na sprzedaż

NR OGŁOSZENIA: #299DZ0320

Możliwa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, dwulokalowa lub usługowa, w tym zamieszkania zbiorowego!

#dzialkitonaszaspecjalnosc

KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa nieruchomość gruntowa (3 działki łącznie) o pow. 1369m2, zlokalizowana w Bielsku-Białej, dzielnica/ obręb Mikuszowice Krakowskie, ul. Cyprysowa pośród nowej i starszej zabudowy jednorodzinnej. Orientacyjny wymiar 20X68M.

Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 947m2 możliwa jest zabudowa jednorodzinna lub usługowa, a trzecia z nich o pow. 422m2, przylegająca do trasy rowerowej, przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zielone, umożliwia posadowienia obiektów małej architektury.

Teren posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej (od północnego – wschodu) oraz atrakcyjnej trasy rowerowej wzdłuż rzeki Białej ( od strony południowo – zachodniej). Ponadto każda z 3 działek może być bezpośrednio obsługiwana z prywatnej drogi wewnętrznej urządzonej wzdłuż ich południowych granic.

Teren posiada dostęp do: wodociągu wzdłuż frontu działki ( przy granicy z drogą publiczną), kanalizacji sanitarnej fi 300 (wzdłuż drogi publicznej),  kanalizacji sanitarnej fi 600 ze studzienką (w prywatnej drodze wewnętrznej urządzonej i utwardzonej wzdłuż południowej granicy działki), gazociągu przyłączeniowego w działce wzdłuż jej frontu. Sieć elektroenergetyczna znajduje się w granicy z drogą publiczną. Wydane pisemne warunki Tauron, PSG oraz AQUA o możliwości przyłączenia do sieci.

Teren zlokalizowany jest w widokowej, wygodnie zlokalizowanej części Bielska-Białej – Mikuszowice Krakowskie, co zapewnia komfort  mieszkania.  W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka, tereny rekreacyjne, wspomniana wyżej trasa rowerowa wzdłuż rzeki Biała, jak również przystanki komunikacji miejskiej oraz przystanek PKP. Teren jest wygodnie skomunikowany  z drogą S1 i DK1.

Cena łączna: 199000 zł do negocjacji

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu.

Istnieje możliwość kupna projektu Archon w naszym biurze, kontaktu ze sprawdzonym architektem oraz geodetą pod jednym adresem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przekazywane treści pochodzą ze sprawdzonych i ogólnodostępnych źródeł ( ewidencja gruntów, akty prawa miejscowego, względnie decyzje ustaleniu warunków zabudowy). Publikacja każdego z ogłoszeń jest poprzedzona gruntowną analizą stanu prawnego i potencjału inwestycyjnego przedmiotu ogłoszeń dokonaną przez osobę posiadającą stosowne kwalifikacje i wiedzę.    

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

FACEBOOK.COM
https://www.facebook.com/pages/AGENCJA-NIERUCHOMO%C5%9ACI-%C5%9AL%C4%84SK/228909020516344?ref=hl

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.
WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE.
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK - POŚREDNICTWO KREATYWNE
LICENCJA NR 13345
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48
CZECHOWICE-DZIEDZICE
TEL. 885 229 830
TEL./FAX: 32 214 00 11
MAIL: nieruchomosci_slask@wp.pl
www.nieruchomoscislask.com.pl

 POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Polityka prywatności i cookies