Pośrednictwo to podstawowa działalność każdej agencji czy pośrednika w obrocie nieruchomościami.  Większość agencji na rynku oferuje "typowe" i "standardowe" rozwiązania w zakresie współpracy z klientami ( umowy otwarte, umowy na wyłączność).

Tak uboga oferta, nawet najskuteczniejszych i najlepiej przygotowanych do swojej pracy pośredników, powoduje iż znaczna część potencjalnych klientów agencji nieruchomości rezygnuje z usług pośredników po kilku rozmowach wstępnych. Oferowane powszechnie rozwiązania nie przekonują klientów do powierzenia pośrednikowi niejednokrotnie majątku swojego życia.

Obecny rynek nieruchomości wymaga zdecydowanych działań, etyki, przejrzystych i bezpiecznych procedur, elastycznych rozwiązań, WYSOKICH I REGULARNIE PODNOSZONYCH KWALIFIKACJI, pasji, a czasem nieszablonowego podejścia do współpracy z klientem jak i samej nieruchomości.

Obserwując nieustannie rynek, klientów oraz konkurencję, regularnie modyfikujemy i poprawiamy zakres świadczonych usług, tak aby zawsze móc zmierzyć się z nawet najbardziej nietypową sytuacją, która dla klienta wydaję się beznadziejna, a dla innego pośrednika może być zbyt trudna lub zbyt czasochłona.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

- pośrednictwa w sprzedaży, zakupie, wynajmie, najmie domów, działek, mieszkań, nieruchomości komercyjnych

- analizy stanu prawnego nieruchomości przeprowadzanej zgodnie z zasadą DUE DILIGENCE

- analizy opłacalności planowanej inwestycji

- wyceny na potrzeby transakcji

- fotografii, reklamy oraz marketingu nieruchomości

 

Nasza specjalizacja: nieruchomości gruntowe zabudowane i niezabudowane. 

Zakres zamawianej usługi kształtujemy indywidualnie z każdym klientem, szukając optymalnych rozwiązań.

Każdą z oferowanych przez nas USŁUG można zamówić oddzielnie. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Polityka prywatności i cookies