SPECJALIZACJA: NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE ORAZ RYNEK NAJMU

W trakcie wielu lat rzetelnego i starannego wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jak i innych usług z naszej oferty, doradzaliśmy i pośredniczyliśmy na rynku nieruchomości lokalowych jak i gruntowych zabudowanych i niezabudowanych.

Po wielu latach przyszedł czas na podsumowanie, które pokazało, iż nasza praca skupiała się głównie wokół nieruchomości gruntowych oraz rynku najmu.  Jak się okazuje, obydwa te sektory rynku nieruchomości są najbardziej wymagające jeżeli chodzi o rzetelność analizy oraz pozyskiwania informacji.

Miło nam zatem wyciągnąć wniosek, że w sposób naturalny nasza  agencja wyspecjalizowała się w sektorch rynku, które nie cieszą się sympatią większości pośredników i doradców rynku nieruchomości.

Mamy świadomość, że taka sytuacja jest efektem naszej ciężkiej pracy, regularnego podnoszenia kwalifikacji, braku kompromisów w kwestii rzetelności gromadzenia informacji  oraz wysokich standardów bezpieczeństwa realizowanych transakcji.

Mając powyższe na względzie, zapewniamy Państwa, że nasza postawa nie ulegnie zmianie.

Nie oznacza to, że rezygnujemy z pośredniczenia w innych sektorach rynku, jednak docelowo planujemy skoncentrować naszą ofertę podażową na nieruchomościach gruntowych i rynku najmu. 

Dziękujemy za zaufanie i wskazanie nam właściwego kierunku.

 

Podmioty realizujące usługi:

NSK SP. Z O.O. UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48, CZECHOWICE-DZIEDZICE, NIP: 652-172-25-78

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI ŁUKASZ MNICH, UL. KRZANOWSKIEGO 9/16, CZECHOWICE-DZIEDZICE, NIP: 652-164-55-76 

Polityka prywatności i cookies