Szanowni Państwo. Od 16.03.2020 roku wszystkie prezentacje naszych nieruchomości gruntowych (niezabudowanych) będą odbywać się regularnie na Państwa życzenie.
 
Ograniczamy jednak spotkania w pomieszczeniach do minimum.
 
 
Zachęcamy do samodzielnych oględzin. Od lat umożliwiamy Państwu nieskrępowany dostęp do działek naszych klientów. Oferty są rzetelnie opracowane, a informacje zawarte w ogłoszeniach dają możliwość podjęcia decyzji o zakupie bez konieczności weryfikacji tych informacji w urzędach.  Mieszkania i domy będą prezentowane jedynie po konsultacji z mieszkańcami.
 
Formalności rezerwacyjne możemy realizować jak dotychczas. Nasi klienci, właściciele działek, upoważnili nas do ustalania cen bez ich udziału.
 
Jesteśmy do dyspozycji na Facebooku, pod nr telefonów firmowych oraz szybko odpowiadamy na maile.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Punkt Partnerski Tauron od 16.03.2020 pracuje tylko w systemie dyżurów, ale CZYNNY
 
W związku z zamknięciem Punktów Obsługi Klienta Tauron (do odwołania) w Bielsku-Białej i innych miastach, zdecydowaliśmy się utrzymać działalność naszej PUNKTU PARTNERSKIEGO TAURON w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą korzystać z zawierania umów na prąd i gaz przez internet, wprowadzamy poniższe zasady współpracy:
- niezbędne formularze przesyłamy mailem lub wypełniamy w trakcie rozmowy telefonicznej
- wypełnione i podpisane kompletne zestawy formularzy przesyłacie Państwo mailem lub odbieracie w naszym Punkcie PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM
- szczegóły bieżącej oferty Tauron otrzymacie Państwo telefonicznie pod nr 510 943 359
Szczegóły pod nr 510 943 359 oraz 885 229 830.
 
Nie dajmy się epidemii.
 
Z życzeniami zdrowia i wytrwałości
zespół Agencji Nieruchomości Śląsk oraz Punktu Partnerskiego Tauron
ul. Niepodległości 48
Czechowice-Dziedzice
 
 
 
 
 
 
Polityka prywatności i cookies